P.W. Wega A Sp. z o.o. – Kompleksowa obsługa transportu samochodów. Zapraszamy do współpracy

Elita kierowców

  1. /
  2. Elita kierowców

Kierowcy. Bez nich nie byłoby transportu. To oni przyczyniają się do wysokiej jakości oferowanej międzynarodowym koncernom samochodowym przez firmę WEGA A. Są również najliczniejszą grupą pracowników naszej firmy. Radzą sobie świetnie zarówno na drodze, jak i w życiu. Co sprawia, że traktujemy ich jako absolutną ELITĘ DRÓG?

UMIEJĘTNOŚCI I CIĘŻKA PRACA

Kierowcy autotransporterów WEGA A to wysoko wykwalifikowani fachowcy. Przechodzą cykliczne szkolenia mające na celu przygotowanie ich do strategicznych zadań jakimi są: bezpieczny załadunek, sprawny transport oraz bezszkodowy rozładunek pojazdów. Nowi kierowcy otoczeni są kompleksowym szkoleniem w ramach Akademii Kierowcy, która pozwala im zrozumieć misję profesjonalnego transportu samochodów.

SPRZĘT

WEGA A wyposaża swoich kierowców w najnowszej generacji autotransportery i zabudowy. Nieustannie pracujemy nad unowocześnianiem floty tak aby wydajność sprzętu i bezpieczeństwo załadunku były atutami naszych kierowców. Profesjonalnie wyposażeni, w pełni przygotowani do stawianych im zadań, kierowcy WEGA A mogą wykonywać swoją pracę w komfortowych warunkach.

PRZESTRZEGANIE PRZEPISÓW NA KAŻDYM KROKU

Grupa organizująca i nadzorująca pracę kierowców zapewnia efektywne planowanie pracy, które nie zmusza do naruszania obowiązujących przepisów. Nasi kierowcy prowadzą ciężarówki w wyznaczonych limitach dziennych/tygodniowych godzin, nie przekraczają ograniczeń prędkości, otrzymują zlecenia, które mieszczą się w standardowych limitach długości i wysokości zestawu.

DOBRA ORGANIZACJA PRACY

Nad kierowcami całodobowo czuwa zespół logistyków, którzy planują pracę w przewidywalnych cyklach opartych na stałych kontraktach z czołowymi producentami samochodów. Kierowca zawsze może liczyć na wsparcie zespołu w Kaliszu o ile takie jest potrzebne przy konfiguracji załadunku, awarii czy komunikacji z klientem na placu. WEGA A jest kontraktowym partnerem takich koncernów jak Daimler, Volkswagen, Iveco czy General Motors. Stale powiększająca się sieć kontraktów sprawia, iż kierowcy pracują w powtarzanych cyklach na regularnych trasach

BARDZO DOBRE ZAROBKI

Kierowcy WEGA A mają oferowane bardzo konkurencyjne zarobki. Wszystkie należności są w pełni ewidencjonowane i wypłacane zawsze na czas. Pełna przejrzystość rozliczeń sprawia, iż kierowcy cieszą się wysoką podstawą do naliczania świadczeń urlopowych, chorobowych oraz emerytalnych, czy też bardzo elastyczną zdolnością kredytową. W specjalnym programie bonusowym najlepsi kierowcy mają szanse na premię za wyjątkową jakość pracy.

Scroll to Top